O nás

Společnost FinePro, s.r.o. byla založena roku 2001 jako velkoobchodní firma s tiskovými papíry a postupně se stala jedním z
nejvýznamnějších dodavatelů a zpracovatelů tiskových papírů na trhu. Svoji činnost zaměřujeme na dodávky převážně papíru ve formátech jak standardních tak i nestandardních rozměrů (do formátu 1900x1400mm).

Nabízíme natírané i nenatírané papíry (LWC, MWC, WFC, WFU, SC, recyklované a novinové) o plošné hmotnosti 55 – 350 g/m2 zejména od evropských výrobců. Máme také bohaté zkušenosti s archováním obalových materiálů i materiálů s průmyslovým potěrem (PE, Silikon, nepromastitelný, a jiné)

Výjimečnou flexibilitu dodávek zajišťují tři příčné řezačky papíru s kapacitou až 30 tun za den, které splňují i nejpřísnější nároky na toleranci rozměru řezu. Díky velkému rozsahu skladových zásob převážně v rolích je zajištěn velmi široký sortiment a variabilita.

V roce 2009 jsme přesídlili do vlastních kompletně zrekonstruovaných prostor v Zábřehu na Moravě. Skladové a výrobní prostory přesahují 3.000 m2, skladová zásoba převyšuje 2000 tun papíru.

Close Menu